fbpx

Чіп тюнінг BMW – Bootmod, MHD, xHP у Харкові, Києві

Retrofit Чіп тюнінг BMW – Bootmod, MHD, xHP у Харкові, Києві

Чіп-тюнінг – це процес зміни програмного забезпечення (файлу прошивки) керування двигуном автомобіля, щоб збільшити його продуктивність, потужність та крутний момент. Ми є офіційними дилерами найкращих світових компаній з чіп-тюнінгу BMW у Харкові, Києві – Bootmod3, MHD, xHP.

На яких двигунах та моделях BMW ми робимо чіп-тюнінг?

Bootmod3 (Бутмод) перша в світі, найпередовіша і найпоширеніша платформа заводського налаштування ЕБУ для автомобілів BMW серій F і G і Toyota Supra 2020+.

MHD Tuning чудове рішення для власників, чиї двигуни знаходяться в списку доступних для кодування. Головною перевагою буде можливість відновлення програмного забезпечення до заводського стану, що дозволить зберегти гарантію на автомобіль.

xHP модифіковане програмне забезпечення АКПП для більш ніж 200 моделей BMW з 2003 року. Значно більш швидке перемикання передач, підвищений максимальний момент, що крутить, індикація поточної передачі в режимі D, середній дросель при перемиканні на знижену передачу в режимі М, оптимізація часу перемикання передач в кожному режимі і т.д.

Етапи чіп-тюнінгу БМВ у Харкові, Києві:

Stage 1, Stage 2, Stage 3 – це терміни, які позначають рівні чіп-тюнінгу автомобіля. Кожен рівень являє собою набір змін у програмному забезпеченні двигуна і може включати різні модифікації компонентів автомобіля.

Важливо, що кожен рівень чіп-тюнінгу має свої особливості та вимоги до автомобіля. При виборі рівня необхідно враховувати як бажану потужність, а й можливість автомобіля її витримати, і навіть якість використаних компонентів і професіоналізм виконавця.