fbpx

Русифікація та українізація BMW (БМВ) F, G, i серій

Retrofit Русифікація та українізація BMW (БМВ) F, G, i серій

Русифікація та українізація BMW зі США – це процес зміни мовних налаштувань мультимедіа, щитка приладів, зміна радіочастот та регіону навігації. Це робиться за допомогою спеціального програмного забезпечення та дозволяє власнику автомобіля почуватися комфортно та впевнено за кермом. Адже коли всі налаштування та функції автомобіля доступні зрозумілою мовою, водіння стає ще зручнішим та безпечнішим.

Автомобілі, які ми зможемо русифікувати

Займаємось виключно F та G серіями: F10 F11 F15 F16 F20 F22 F25 F26 F30 F31 F32 F34 F36 F48 F55 F56 G01 G02 G20 G30 G05 G07

Правильна прошивка української чи російської мови на БМВ є складною процедурою, яка потребує професійного підходу та досвіду. Тому, якщо ви вирішили русифікувати свою BMW, вам необхідно звернутися до професійних майстрів, які знають усі тонкощі цього процесу. У компанії Retrofit працюють висококваліфіковані фахівці, які гарантують якісну роботу та результат на найвищому рівні.

Важливо відзначити, що русифікація BMW зі США підвищує вартість автомобіля при подальшому продажу, оскільки більшість потенційних покупців віддають перевагу автомобілям зі зрозумілим інтерфейсом. Крім того, українська або російська мови можуть збільшити зручність використання та підвищити рівень безпеки водіння.

Таким чином, якщо ви вирішили купити автомобіль BMW зі США, але не хочете мати проблем із мовними налаштуваннями, русифікація – це те, що вам потрібно. Для запису на послугу або отримання консультації телефонуйте за телефоном, вказаним у шапці сайту, або пишіть у Instagram.

Також займаємося дооснащенням та продажем оригінальних компонентів, кодуванням прихованих функцій та чіп-тюнінгом.