fbpx

Дооснащення BMW F, G серій

Retrofit Дооснащення BMW F, G серій

BMW – автомобіль, який спочатку комплектується високоякісним та сучасним обладнанням. Однак, власники BMW завжди прагнуть зробити свій автомобіль ще зручнішим і комфортнішим. Для цього існує послуга дооснащення додатковим обладнанням BMW. Компанія Retrofit, яка займається дооснащенням BMW у Харкові та Києві, пропонує своїм клієнтам продаж та встановлення оригінального додаткового обладнання для автомобілів F, G серій.

Які додаткові опції доступні для оснащення вашого автомобіля BMW?

*Так само ми можемо переодягнути дорест машину в рест, або встановити M обважування.

Кодуємо опції на цих моделях БМВ: F10 F11 F15 F16 F20 F22 F25 F26 F30 F31 F32 F34 F36

Додаткове обладнання для BMW встановлюється досвідченими установниками, і дозволяє уникнути помилок під час встановлення та повної сумісності додаткового обладнання з вашим автомобілем.

Якщо ви хочете додатково оснастити ваш автомобіль BMW у Харкові чи Києві, то компанія Retrofit, що надає послуги з ретрофіту, готова допомогти вам. Кваліфіковані фахівці допоможуть обрати найбільш відповідне додаткове обладнання та зроблять його встановлення в найкоротші терміни.

Не відмовляйте собі в задоволенні зробити ваш BMW ще комфортнішим та функціональнішим, зв’яжіться з нами і ми допоможемо здійснити вашу мрію!

Связаться с нами
(093) 335-00-35
10:00-19:00
Харьков, Аграрная 25