fbpx

Русифікація та українізація VW Volkswagen

Retrofit Русифікація та українізація VW Volkswagen

Русифікація автомобіля, купленого в США, може викликати деякі складнощі, особливо якщо ви не знаєте мови, якою працює система мультимедіа та навігації. Це може бути особливо проблематично, якщо ви щойно купили автомобіль Volkswagen і плануєте використовувати його в Україні.

На щастя існує послуга українізації, русифікації VW (Volkswagen) зі США, Кореї, яка може допомогти вам вирішити цю проблему. Ця послуга дозволяє перевести все меню та налаштування російською мовою, а також оновити систему навігації для використання карток України. Таким чином, ви зможете керувати своїм автомобілем без будь-яких складнощів.

Русифікуємо такі моделі Volkswagen:

Наша компанія надає послугу українізації, русифікації VW зі США, Кореї у Харкові та Києві. Ми маємо великий досвід роботи з автомобілями Volkswagen та знаємо всі тонкощі та особливості цієї марки. Ми гарантуємо якісне виконання робіт та індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Крім того, ми займаємося продажем та встановленням дооснащенням автомобілів концерну Vag додатковим обладнанням, таким як парктроніки, камери заднього виду, сліпі зони, заміна фар/ліхтарів/головних пристроїв та багато інших корисних функцій.

Якщо ви хочете отримати повний контроль над своїм автомобілем та насолоджуватися всіма його функціями зрозумілою мовою, звертайтесь до нас за послугою русифікації VW зі США. Ми допоможемо зробити ваше життя простішим та комфортнішим.

Связаться с нами
(093) 335-00-35
10:00-19:00
Харьков, Аграрная 25